Jak zapewne wiecie właśnie rozpoczęły  się Mistrzostwa Europy w Samorinie. Jako pierwsze dziś jadą dzieci 🙂 – mocno trzymamy kciuki! My, czyli ja, Ola oraz Casanova jesteśmy już na miejscu od poniedziałku, mamy za sobą przegląd i trening – Pan boski jak zawsze top forma :), atmosfera jest super i wszyscy czujemy się dobrze.   Na stronie Kadraskoki.pl znajdziecie zdjęcia i wszystkie potrzebne linki i informacje – zapraszam do śledzenia strony.  Przed samym wyjazdem zrobiłam jeszcze dla Was zgodnie z Waszym życzeniem post o tym co zabieramy na Mistrzostwa i jak organizujemy pakę na zawody. Dobrze przygotowana paka to podstawa naszego działania na każdej imprezie jedziecie – nasza paka takie centrum dowodzenia bez którego nie sposób sobie poradzić, dlatego warto poświęcić czas aby mieć pewność że wszystko co potrzebne się w niej znalazło. Wiem z doświadczenia, że brak nawet zwykłej gąbki czy szczotki możne zaburzyć całe przygotowania do startów. A tego typu sytuacje to ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy na zawodach. Zerknijcie jak my to robimy, a może coś Wam się przyda – nakręciliśmy filmik, w którym krok po kroku omawiamy zawartość naszej paki i oczywiście jak zwykle dorzucam też kilka fotek ( warto obejrzeć i zdjęcia i filmik bo zauważyłyśmy z Olą, że to czego nie ma na zdjęciach jest w filmiku i odwrotnie – wybaczcie nam, ale czasu było niewiele :))), ale tym razem jestem pewna mam wszystko na 100 % 🙂

Ok, Trzymajcie kciuki za polską ekipę kochani – kibicujcie nam mocno  🙂 !

Miłego ogląda oglądania – ściskam Was mocno Dalia 🙂

 

1

20

19

3

7

5

4

6 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 8 21

2

Możesz również lubić

2 comments

Odpowiedź

Dziewczyny jak zwykle ?? i poza rzeczami jeździeckimi bez których faktycznie jak bez ręki ja doceniam akcent muzyczny bo pomysł głośnika w pace podoba mi się bardzo! ??
Trzymajcie się mocno, skaczcie wysoko i powodzenia! ?? Na bieżąco będę śledzić co u Was słychać i dopingować najlepiej jak umiem ??

Odpowiedź

Świetny filmik, fajnie to wszystko opowiadałyście! Trzymam kciuki i czekam na nowe posty 🙂

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany Required fields are marked *


*