Dalia Lehmann

DALIA LEHMANN- BIOGRAFIA

Medalistka Mistrzostw Europy oraz pucharu Polski. Zaczęła jeździć konno w wieku 7 lat, od tego czasu jeździectwo to cały jej świat. Ciężka praca zaprocentowała już w 2013 roku kiedy w wieku 12 lat po raz pierwszy wygrała międzynarodowe Grand Prix Children w Winner Neudstadt. Od tego czasu ma na swoim koncie wiele wygranych zarówno w juniorskich jak i seniorskich konkursach. W roku 2016 wywalczyła brązowy medal w halowym Pucharze Polski, a już rok później sięgnęła po złoto.

W dalszych latach odnotowała czołowe lokaty w konkursach zaliczanych do Światowego Rankingu Longines, a w roku 2019 oraz 2020 rozstała liderką rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego w kategorii Młodych Jeźdźców.

Jeździecką pasję łączy z prowadzeniem bloga oraz sklepu internetowego, dzięki czemu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych amazonek w kraju.

Obecnie, Dalia kontynuuje rozwój jeździecki w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiuję i przebywa na stałe. Należy do drużyny jeździeckiej Oklahoma State University, z którą sięgnęła po Mistrzostwo kraju i pierwsze miejsce w rankingu NCAA. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium