FRAK JEŹDZIECKI HARPES DESIGN BY DALIA





Opis
HARPES | ESSENTIAL RIDER COLLECTION | GOLDEN EDITION
W naszej najnowszej kolekcji nie mogło, również zabraknąć nowości z "Golden Edition". Przedstawiamy pierwszy produkt, czyli frak Harpes! Klasyczny wygląd i niesamowicie eleganckie wykończenia oraz kolor nadają klasy i gracji. Podczas tworzenia tego modelu zadbaliśmy nawet o najmniejsze szczegóły, które są dla nas niezwykle ważne. Zaczynając od ozdobnych hafów, poprzez subtelne lamówki, aż po złote guziki, które podkreślają okazałość i wdzięk produktu. Frak wykonany został z bardzo wytrzymałego i wygodnego materiału, a kołnierzyk został wykończony miłym w dotyku i wyróżniającym się welurem. Krój podkreśla sylwetkę, ale też daje nieograniczoną swobodę ruchu. Z tyłu frak posiada charakterystyczne rozcięcie, a podszewka idealnie pasuje do kolorystyki całego fraka.
Poczuj się wyjątkowo podczas każdego startu i wybierz frak Harpes.
Oczywiście zdajemy sobie sprawę ,że przy takim ważnym zakupienie nie zawsze można skorzystać z rozmiarów standardowych,
dlatego wyszliśmy na przeciw klientowi i oczywiście służymy pomocą i otworzyliśmy możliwość skorzystania z opcji złożenia zamówienia indywidualnego
oraz spersonalizowanego.
Zapraszamy
Zastosowanie
- zawody jeździeckie oraz pokazy turniejowe
Jak zadbać o odzież jeździecką:
Fraki zalecamy do oddania do pralni chemicznej.
Atuty materiału
- oddychający
- szybko schnący
-nie ogranicza ruchów
- redukuje zagniecenia
Skład
- materiał elastyczny (80% nylon, 10% elastan,5%bawełna,5%jedwab )
Tkanina jest z 5% domieszką jedwabiu, który nadaje całości delikatny połysk!
Pamiętaj!
Kupujesz bez obaw!
Nasz sklep zabezpieczony jest szyfrowanym połączeniem SSL!
Fraki są wykonan zgodnie z wymogami PZJ (Polskiego Związku Jeździeckiego)
Modelka ma 166 cm wzrostu i na zdjęciu nosi rozmiar S.
W przypadku pytań napisz do nas maila
kontakt@dalialehmann.com
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy:
KONTAKT@DALIALEHMANN.COM
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Karolina
Przepięknie zapakowany, dbałość o detale ?