Personalizacja dla Uniwersytetu OSU w Stanach Zjednoczonych 0
Personalizacja dla Uniwesytetu OSU w Stanach Zjednoczonych

Moda jeździecka to nie tylko kwestia wyglądu, ale także sposobu wyrażania pasji do koni oraz ducha drużyny. Co może lepiej to robić niż noszenie personalizowanej odzieży jeździeckiej, która odzwierciedla Twój unikalny styl i przynależność? Nasza marka Design by Dalia stoi przy Tobie, abyś mógł wyrazić siebie poprzez ich ubrania jeździeckie. W współpracy z drużyną jeździecką amerykańskiego uniwersytetu OSU - Oklahoma State University, stworzyliśmy specjalnie zaprojektowane koszulki treningowe, które są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Dowiedzmy się, więc jak personalizacja leży u podstaw marki i jak możesz podnieść swoją garderobę jeździecką.

czytaj całość »
JAKĄ KOSZULĘ WYBRAĆ I CZYM SIĘ KIEROWAĆ? 0
JAKĄ KOSZULĘ WYBRAĆ I CZYM SIĘ KIEROWAĆ?
Aktualnie jesteśmy w drugiej połowie lata, czyli  jednym z najbardziej intensywnych momentów sezonu jeździeckiego w Polsce. Niezależnie czy mamy już wypełniony grafik zawodami, czy też dopiero je planujemy  warto zwrócić uwagę na to, co mamy w szafie. Dlatego, dzisiaj zajmiemy się tematem koszul konkursowych, inaczej turniejowych. 
czytaj całość »
JAK WYBRAĆ KURTKĘ NA ZIMĘ? 2
JAK WYBRAĆ KURTKĘ NA ZIMĘ?

Nie da się ukryć, że pogodę mamy już zimową, słońca jest coraz mniej, a mroźnych dni coraz więcej. Z placów zewnętrznych przenieśliśmy się na hale, golimy konie, które ubieramy w derki, ale nie możemy zapomnieć o odzieży wierzchniej dla Nas! W końcu to ona ogrzewa Nas podczas długich, zimowych dni w stajni. Dlatego, właśnie jeździeckie kurtki zimowe mają do spełniania bardzo ważne i trudne role. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium