KTÓRĄ KOSZULĘ JEŹDZIECKĄ WYBRAĆ? 0
16.jpg

Aktualnie na rynku, jest wiele propozycji ubioru jeździeckiego. Pomimo dużego wyboru, każdy jeździec staje przed pytaniem, w co się ubrać. 

Dzisiaj chciałabym skupić się na górnej części garderoby, czyli koszulach. Specjalnie dla Was spisałam punkty, dzięki którym będzie Wam dużo łatwiej dokonać wyboru przed zakupem i zweryfikować, czy dany model spełnia Wasze wymagania. 

WHITE DAISY - LINK 

1. Po pierwsze - czy wolimy koszule długi, czy krótki rękaw? Każdy indywidualnie powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie. Długi rękaw może dużo lepiej sprawdzić się na zimniejszą pogodę, ale jednocześnie może być ozdobą w lecie, kiedy można startować bez fraków. Krótki rękaw natomiast, dużo lepiej sprawdzi się na gorące dni. Z kolei bardzo oryginalną propozycją jest koszula NESSI, która ma rękaw 3/4. 

NESSI - LINK

2. Po drugie - krój! Wybór pomiędzy bardziej dopasowanym, a over-sizowym krojem koszuli. 

MICHELLE - LINK 

WHITE SOPHIA - LINK

3. Po trzecie - kolejną częścią koszuli, na którą warto zwrócić uwagę jest zapięcie. Może być ono z przodu i wtedy koszula zapinana jest na zamek błyskawiczny. Inną opcją jest zapięcie z tyłu lub z boku, w większości koszule te zapinane są na guziki lub zatrzaski. 

NAVY BLUE CASEY - LINK

4. Po czwarte - kolorystyka! Warto zastanowić się, czy bardziej pasują nam klasyczne, eleganckie kolory takie jak granat, czarny i biały. 

Więcej podobnych koszul: LINK

Czy też bardziej odważne i zjawiskowe kolory, na przykład mogą być to nowoczesne odcienie szarości, niebieski, różowy, lawendowy, jak i mocny fiolet.

ELLA - LINK

Z całej tej gamy kolorystycznej, musimy wybrać kolory, które najbardziej do nas pasują i odzwierciedlają naszą osobowość. Najlepiej, aby koszula komponował się dobrze kolorystycznie z frakiem, jak i kompletem, który mamy dla konia. 

BLACK GLOW- LINK

PINK LUCY - LINK

5. Po piąte - wzór. Oczywiście stając przed wyborem, nie tylko patrzymy na techniczne zalety, ale także na walory wizualne, a zarazem estetyczne. Uważam, że idealna koszula powinna, przede wszystkim podobać nam się wizualnie, gdyż jeśli tak nie jest, to znaczy, że to nie jest model dla nas. 


Za tym oczywiście zawsze powinna iść jakość, co jest niepodważalne. Ale kontynuując, jeśli chodzi o wzory, mamy wybór spośród różnych tkanin i wstawek, a także małych ozdobnych detali. Poniżej wstawiam przykłady koszul z koronką, siateczką, jak i z innymi wstawkami. 

 
Mam nadzieję, że to pomoże Wam w wyborze koszul konkursowych. Chciałam tylko jeszcze przypomnieć, że dla osób które lubią równie elegancko wyglądać podczas treningów, świetną propozycją są koszule treningowe. Zapinane na zamek i oczywiście wykonane z oddychających materiałów, aby łatwiej było Wam wyciskać pot na treningach. 

BLACKBERRY - LINK

NAVY BLUE ROXI - LINK


To już byłoby na tyle z punktów, które chciałam Wam przekazać na dziś. Do usłyszenia! Dalia

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium